2420/205
Kinesisk brush rest af udskåret træ L. 23 cm, samt seks snuff bottles af agat mv. H. 5–7,5 cm. 19/20. årh. (7)
Aldersrelaterede spor.
Vurdering
Hammerslag
1086448 |