2419/​294

Signeret s/h pressefotografi af den amerikanske astronaut John Glenn (1921–2016). Dedikation, 'To Mr. Gunnar Hansen - John Glenn, Jr.' D3

Proveniens: Sportsjournalisten Gunnar 'Nu' Hansen (1905–1993).

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag