2417/​395

Diorama af bemalet træ med to skibe. 20. årh.s begyndelse. H. 38. L. 59. D. 17.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Smuds.

Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag