2417/395
Diorama af bemalet træ med to skibe. 20. årh.s begyndelse. H. 38. L. 59. D. 17.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Smuds.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag