2420/​531

“T3 Minor”: Bordlampe med stamme og topplade af bruneret messing. Gennemgående afbryder. Skærm af akryl. Udført hos Thykier Lampefabrik. H. 47. Diam. 38.

Dette emne handles i fuldmoms

Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Skærm med ujævnheder og synlig lim. Afslag på fatning og afbryder. En skærmholderarm er løs. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

4.600 DKK

19 bud

848160 4.600 DKK
1156938 4.400 DKK
848160 4.200 DKK
1156938 (Autobud) 4.000 DKK
848160 4.000 DKK
1156938 (Autobud) 3.800 DKK
848160 3.600 DKK
1156938 3.400 DKK
848160 (Autobud) 3.200 DKK
1156938 3.000 DKK
848160 (Autobud) 2.800 DKK
1156938 2.700 DKK
848160 (Autobud) 2.600 DKK
1156938 2.500 DKK
848160 1.700 DKK
1156938 1.650 DKK
848160 1.600 DKK
900971 1.550 DKK
848160 1.500 DKK