2419/​137

Et par bergere af mahogni. Louis XVI form, 20. årh. (2)

Flot stand. Brugsslitage.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

2.300 DKK

4 bud

2.300 DKK
2.200 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK