2419/​1262

Louis Vuitton

“Le Fabuleux” taske af hvidt Suhali læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig lynlås lomme, to rum opdelt af en lynlås lomme, to indvendige lommer og hvidt monogrammeret stof for. Nøgler medfølger. H. 22 x B. 36 x D. 13 cm. 2003.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Nogle ridser på hardware. Enkelte mærker på læder. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

4.000 DKK

4.000 DKK