2420/​220

Sporskifteskab af kobber omlavet til skab. 20. årh. H. 65 cm. B. 52 cm. D. 23 cm.

Huller boret i bag. Mindre buler, ridser og mærker.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag