2417/​385

Italiensk Barok kabinet med indlægninger afben og skildpaddeskjold. Nøglebeslag i form af våbenskjold. 18. årh. B. 88. H. 41. D. 30.

Brugsslitage. Sider med finérskader. Nøgle medfølger.

Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

2 bud

3.200 DKK
3.000 DKK