2420/​1276

Gucci

Bælte af sort glat læder med sølvfarvet logo spænde. B. 4 cm. Justerbar L. 68–76 cm. Str. 70.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Noget slitage og ridser på læder. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag