2419/​310

Louis XVI spejl i profileret ramme af mahogni, top dekoreret med tandsnit, to-delt spejlfelt. 18. årh.s slutning. H. 142. B. 53.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK

2.000 DKK