2420/​772

Verner Panton (f. Gamtofte 1926, d. 1998)

“Pantop”. 13 pendler af forkromet metal. Udført og mærket hos Frandsen Lighting. H. 23. Diam. 30. (13)

Dette emne handles i fuldmoms

Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

3.400 DKK

3 bud

827879 3.400 DKK
246527 3.200 DKK
827879 3.000 DKK