2420/772
Verner Panton (f. Gamtofte 1926, d. 1998)
“Pantop”. 13 pendler af forkromet metal. Udført og mærket hos Frandsen Lighting. H. 23. Diam. 30. (13)
Dette emne handles i fuldmoms
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
3 bud
827879 | ||
246527 | ||
827879 |