2420/​883

“Arrangements”. Pendel af aluminium i to dele. Udført og mærket hos Flos. H. ca. 100.

Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.300 DKK

4 bud

893952 2.300 DKK
1071407 2.200 DKK
893952 2.100 DKK
1071407 2.000 DKK