2419/​315

Kinesisk vægrelief af udskåret og forgyldt træ i form af blomstrende magnolia og fugle. 20. årh. 51×76.

Let brugsslitage.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

1.500 DKK