2420/​26

Etagere af palisander med tre hylder, dekoreret med intarsia og gallerikanter. 19. årh. H. 103. B. 54,5. D. 36.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Lettere løs i samlingerne.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag