2419/​65

Spejl i ramme af forgyldt træ med facetslebet spejlglas. Louis XVI form, 19. årh.s slutning. H. 130. B. 70.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.400 DKK

3 bud

(Autobud) 3.400 DKK
3.200 DKK
3.000 DKK