Johannes Larsen, m. fl. (f. Kerteminde 1867, d. sst. 1961)
Freddie Dybris, m. fl. (f. Skive 1922, d. Horsens 1993)
Otto Pedersen, m. fl. (f. Odense 1902, d. sst. 1995)
Gæstebog med tegninger. Delvis sign. 25×20.
Papiret er gulnet. Misfarvninger. Fugtpletter. Revner på papir. Brugsslitage. Ridser og mærker.