2419/​344

Et par kinesiske vaser af porcelæn, dekoreret i mangan med “three friends of winter”. 20. årh. H. 31. (2)

Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag