2418/308
Ubekendt dansk kunstner, 20. årh.
Portrætbuste af kvinde med opsat hår. Sign. EP. Bemalet keramik. H. 21.
Mindre overflade mærker og ridser.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag