2420/​1282

Louis Vuitton

“Noe” taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar hank, et rum med snorelukning og brunt stof for. H. 33 x B. 32 x D. 18 cm.

Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Slitage, ridser og krakelering på læderbesætninger. Slitage på hjørner, herunder to huller. God stand indvendig. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.200 DKK

13 bud

1038184 2.200 DKK
1135191 2.100 DKK
1038184 2.000 DKK
1033662 1.950 DKK
1038184 1.900 DKK
1033662 1.850 DKK
1038184 1.800 DKK
1033662 1.750 DKK
1038184 1.700 DKK
1086398 1.650 DKK
1038184 1.600 DKK
1135191 1.550 DKK
1038184 1.500 DKK