2419/​172

Vægbeslag af patineret bronze, dekoreret med gennembrudt ornamentik. 18./19. årh. L. 26,5. B. 15,5.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag