2420/​208

Et par Louis XVI form stager af forgyldt bronze, koniske, kannelerede stammer på runde fodstykker, 19/20. årh. H. 17,5 cm. (2)

Fremstår med spor af brug.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.100 DKK

3 bud

1990 (Autobud) 1.100 DKK
86464 1.050 DKK
1990 1.000 DKK