2419/39
Britisk maskintelegraf af messing på base af træ. Mrk. J. W. Ray & Co, Liverpool and London. 20. årh. H. 119 cm.
Minimal aldersslitage. Vi garanterer ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
17 bud
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||