2420/​169

“Berlingske Tidende” og B.T." to emaljeskilte. Monteret på plader. 15×24,5 cm. (2)

Afslag på emaljen. Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

7.000 DKK

43 bud

983836 7.000 DKK
1105988 6.500 DKK
983836 6.000 DKK
1105988 5.500 DKK
994120 (Autobud) 5.000 DKK
1105988 4.800 DKK
994120 (Autobud) 4.600 DKK
1105988 4.400 DKK
994120 (Autobud) 4.200 DKK
1105988 4.000 DKK
994120 (Autobud) 3.800 DKK
1087979 3.600 DKK
994120 3.400 DKK
897826 3.200 DKK
897790 (Autobud) 3.000 DKK
879943 3.000 DKK
897790 (Autobud) 2.900 DKK
879943 2.800 DKK
897790 (Autobud) 2.700 DKK
879943 2.600 DKK
897790 2.200 DKK
904887 2.100 DKK
879943 (Autobud) 2.000 DKK
904887 1.950 DKK
879943 (Autobud) 1.900 DKK
904887 1.850 DKK
879943 (Autobud) 1.800 DKK
904887 1.750 DKK
879943 (Autobud) 1.700 DKK
904887 1.650 DKK
879943 (Autobud) 1.600 DKK
904887 1.550 DKK
879943 (Autobud) 1.500 DKK
904887 1.450 DKK
879943 (Autobud) 1.400 DKK
904887 1.350 DKK
879943 (Autobud) 1.300 DKK
213818 1.250 DKK
879943 1.200 DKK
897790 1.150 DKK
936764 (Autobud) 1.100 DKK
898655 1.050 DKK
936764 1.000 DKK