2419/​309

Dansk Louis XVI armstol af sortmalet træ, sæde med fransk rørflet, kopstykke med bemalede dekorationer. 18. årh.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

1.500 DKK