2419/​1268

Louis Vuitton

“Randonnee GM” taske af monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to justerbare stropper, et rum med en indvendig lynlås lomme og brunt stof for. Navneskilt medfølger. H. 46 x B. 32 x D. 15 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Slitage og ridser på læderbesætninger. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag